Konwektory STRATOS

Elegancka i dostępna w wielu wariantach wykonania obudowa konwektorów Stratos kryje w pełni profesjonalne urządzenie do nagrzewania o imponujących możliwościach. Te ścienne ogrzewacze powietrza doskonale posłużą zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i obiektach sakralnych czy budynkach usługowych. Spośród innych konwektorów tego typu wyróżnia go fakt, że kieruje strumień ciepłego powietrza w dół, przyczyniając się tym samym do redukcji dodatniego gradientu temperaturowego. Wymuszony wyrzut spalin i zamknięta komora spalania sprawiają, że Stratos jest w pełni bezpieczny. Jego instalacja i obsługa są bardzo proste, a obudowę można łatwo zdemontować i w razie potrzeby wymienić na inny wzór.

Konwektory Stratos – co je wyróżnia?

optymalizacja wykorzystania ciepłego powietrza, ponieważ kierują jego strumień w dół,
bezpieczeństwo użytkowania dzięki zamkniętej komorze spalania,
możliwość obsługi kilku ogrzewaczy za pomocą jednego sterownika, ustawiając optymalny poziom temperatury i czas pracy,
szeroki wybór kolorów i wzorów panelu frontowego,
wmontowany nawilżacz powietrza.

Wizualizacja konwektora Stratos marki Italkero

Konwektory POSTER

Seria gazowych konwektorów Poster od Winterwarm to odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących szybkich w działaniu, efektywnych i bezpiecznych w użytkowaniu ogrzewaczy pomieszczeń. Urządzenia te mają hermetyczny wymiennik ciepła, zapewniający szczelność układu spalania i ścieżki gazowej względem ogrzewanego pomieszczenia. Dzięki zabudowanemu wentylatorowi wyrzutu spalin, działają niezależnie od czynników zewnętrznych, takich jak choćby silny wiatr. W skład serii Poster wchodzą konwektory naścienne (SP), posiadające wbudowany panel kontrolny, oraz podsufitowe (PSwb), których pracę reguluje się z wykorzystaniem sterownika bezprzewodowego. Istnieje możliwość zamówienia dekoracyjnych frontów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb inwestora pod względem kolorystyki oraz materiału.

Zalety konwektorów z serii Poster:

możliwość montażu na ścianie lub suficie,
bezpieczeństwo użytkowania,
możliwość podłączenia przewodów spalinowych o długości do 15 m.

Wizualizacja gazowego konwektora Poster od Winterwarm.

Konwektory ECHO

Biura, obiekty sakralne (np. kościoły), nieduże sklepy – to właśnie w tego rodzaju pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się konwektory Eco. Te gazowe, montowane na ścianie ogrzewacze powietrza są proste w montażu, łatwe w obsłudze i dostarczają ciepło w błyskawicznym tempie. Tryb pracy i poziom temperatury można regulować za pomocą wbudowanego termostatu. Dla maksymalnego bezpieczeństwa użytkowników zastosowano w nich zamkniętą komorę spalania. Prosta, estetyczna forma sprawia, że urządzenie doskonale komponuje się właściwie w każdym pomieszczeniu, przy czym istnieje możliwość dostosowania wyglądu obudowy do indywidualnych potrzeb inwestora. Dostępne są trzy typy konwektorów z różnymi opcjami sterowania, a modele z serii SC nie wymagają podłączenia elektrycznego.

Konwektory Eco charakteryzują się:

obecnością zamkniętej komory spalania,
zastosowanym w standardzie nawilżaczem powietrza,
systemem kontrolowania obecności płomienia za pomocą termopary,
obecnością wyłącznika pracy wentylatora (SV, SE),
zastosowaniem ruchomych żaluzji wyrzutu powietrza.

Wizualizacja konwektora Echo.